.

КМА-Юкрейн на виставці MTKT INNOVATION 2020

Автор      Мар 3, 2020    0 Комментарии
КМА-Юкрейн на виставці MTKT INNOVATION 2020

Наша компанія КМА-Юкрейн прийняла участь у виставці MTKT INNOVATION 2020, яка проходила в місті Києві з 26 по 29 лютого. Там ми представили там верстати відомих європейських брендів Zipper, Holzmann, Robland.

MTKT- це одна з найбільших виставок меблевих технологій та комплектуючих, яка проводиться на території України щороку, починаючи з 1994. Це міжнародна виставка на якій представляють своє обладнання та комплектуючі представники багатьох країн.

Компанія КМА-Юкрейн вже не перший рік представляє свою техніку на цій виставці. В цьому році ми показали найбільш популярні експонати обладнання торгових марок Zipper, Holzmann, Robland та інші. Всі екземпляри виставки були вдало та доступно розміщені, для того щоб безпосередні відвідувачі виставки могли детально роздивитись та ознайомитись з даними верстатами та технікою. Гості виставки також могли отримати достовірну та розгорнуту консультацію, ознайомитися з характеристиками від передових спеціалістів нашої компанії.

Крім цього відвідувачі отримали знижки на представлену техніку, масу позитивних емоцій, багато корисних знайомств, нові знання в області техніки для виготовлення меблів, догляду за садом та городом.

Програма виставки була дуже насиченою – були майстер класи, виступи відомих спікерів, конференції та багато іншого. 

Ми були раді відвідати та представити свою техніку на виставці MTKT INNOVATION 2020.

Дякуємо всім відвідувачам виставки.

 

Оставить комментарий

* Имя
* E-mail: (Не публикуется)
   Сайт (Название сайта с http://)
* Комментарии
Код с картинки